Ota yhteyttä!

Asiakkuudet - Suomi

Antti Laukkonen, Johtaja - Suomi

antti.laukkonen@mtech.fi
+358 40 183 7252

Lähetä s-postia
Tiina Immonen
Tiina Immonen

Tiina Immonen, Myyntipäällikkö - Suomi

tiina.immonen@mtech.fi
+358 40 552 8329

Lähetä s-postia
Taina Ahonen, avainasiakaspäällikkö - Suomi
Taina Ahonen, avainasiakaspäällikkö - Suomi

Taina Ahonen, avainasiakaspäällikkö - Suomi

taina.ahonen@mtech.fi
+358 50 546 9048

Lähetä s-postia

Kansainväliset asiakkuudet

Patrik Nordgren
Patrik Nordgren

Patrik Nordgren, Director - Global

patrik.nordgren@mtech.fi
+358 41 731 3332

Lähetä s-postia
Juho Kyntäjä
Juho Kyntäjä

Juho Kyntäjä, Erityisasiantuntija - Global

juho.kyntaja@mtech.fi
+358 40 517 6972

Lähetä s-postia
Corey Lashua
Corey Lashua

Corey Lashua, Tiiminvetäjä - Global

corey.lashua@mtech.fi
+358 40 750 5841

Lähetä s-postia

Muut yhteystiedot

Christian Jurvanen
Christian Jurvanen

Christian Jurvanen, Toimitusjohtaja

christian.jurvanen@mtech.fi
+358 20 747 2309

Lähetä s-postia
Jarkko Ilomäki, CTO, COO
Jarkko Ilomäki, CTO, COO

Jarkko Ilomäki, Teknologiajohtaja ja operatiivinen johtaja

jarkko.ilomaki@mtech.fi
+358 40 72 222 76

Lähetä s-postia

Mikko Jääskeläinen, Innovaatio- ja liiketoimintakehitysjohtaja

mikko.jaaskelainen@mtech.fi
+358 50 385 2044

Lähetä s-postia

Sinikka Tommila, Johtaja - Minun Maatilani -ohjelmistot

sinikka.tommila@mtech.fi
+358 20 747 2351

Lähetä s-postia
Sanna Keski-Nisula
Sanna Keski-Nisula

Sanna Keski-Nisula, Johtaja - Asiakasratkaisut ProAgria

sanna.keskinisula@mtech.fi
+358 400 929 025

Lähetä s-postia

Toni Haapanen, Järjestelmäpäällikkö - IT-palvelut

toni.haapanen@mtech.fi
+358 20 747 2370

Lähetä s-postia

Netta Laukkanen, Henkilöstöpäällikkö

netta.laukkanen@mtech.fi

Lähetä s-postia

Markkinointi ja viestintä

Pirkko Soini, Markkinointipäällikkö

pirkko.soini@mtech.fi
+358 107 334 146

Lähetä s-postia

Hanna Pehkonen, B2B-markkinointi ja -viestintä, mediakontaktit

hanna.pehkonen@mtech.fi
+358 207 472 359

Lähetä s-postia

Eeva Farén, Minun Maatilani -ohjelmistoratkaisut, markkinointi ja viestintä

eeva.faren@mtech.fi
+358 20 747 2341

Lähetä s-postia
Minun Maatilani -ohjelmistotuen yhteystiedot löydät täältä.

 

 

Toimistomme

Pääkonttori

Käyntiosoite:
Mtech Digital Solutions Oy
Urheilutie 6 D
01370 Vantaa

Postiosoite:
Mtech Digital Solutions Oy
PL 25
01301 Vantaa

 

Rovaniemi

Mtech Digital Solutions Oy
Ainonkatu 1
96200 Rovaniemi

Neviso Oy

Käyntiosoite:
Neviso Oy
Teknologiapuisto 1
Kauhajoki

Postiosoite:
Neviso Oy
PL 74
61801 Kauhajoki

neviso@neviso.fi
www.neviso.fi/

Biocode Oy

Biocode Oy
Firdonkatu 2
Workery West, 6. kerros
Helsinki
www.biocode.fi/